شربت شیره انگور

شربتی معجزه گر :

دوستان اینجا میخواهیم یک معجون بینظیر، یک عصاره ی طبیعی و یک تقویت کننده قوای جنسی که میتواند برای کسانی که طبع سردی دارند و همیشه از این مسئله دررنج هستند به شما معرفی کنیم و طرز تهیه آن را هم به شما بدهیم، شربت شیره انگور، که طرز تهیه آن بسیار ساده هم هست .

همانطور که گفتیم شیره انگور به دلیل طبع گرمی که دارد و از همه مهمتر به دلیل قند طبیعی که در آن هست، در کشور ما ایران طرفداران خاص خودش را دارد .

شربتی که شما میتونید با این عصاره ی فوق العاده درست کنید، میتواند یکی از بهترین جایگزین های نوشابه های صنعتی و آبمیوه های مصنوعی باشد.

البنه این نکته را هم  مد نظر قرار بدهید که تهیه شیره انگور مرغوب و اعلا و بدون مواد افزودنی غیر خالصبسیار مهم است. متاسفانه در بازار های امروزی شیره انگوره هایی در بسته بندی های شرکتی را ملاحظه میکنیم که نه تنها از انگور های درجه یک تهیه نشده اند، بلکه موادی همچون عصاره چغندر قند و تفاله هایی از انگور در تهیه آنها به کار رفته است .

طرز تهیه شربت شیره انگور برای 4 لیوان:

شیره انگور: 150 گرم

آب : 1 لیتر

گلاب: 2 قاشق غذا خوری

آب لیمو: نصف قاشق غذا خوری

شیره انگور را در آب حل کنید و گلاب و آب لیمو را اضافه و مخلوط کنید. بنا بر سلیقه و ذائقه خود مقدار آب لیمو را می توانید کم یا زیاد کنید. به شما پیشنهاد میکنیم که از آب لیموی تازه استفاده کرده، پالپ لیمو را هم داخل شربت بریزید. شربت شیره انگور را خنک میل کنید.

موارد مشابه  آش رشته ترش ملایری

نوش جااااااان.

شیره انگور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *