درباره ما

درباره ما

حکایت ما از آنجا اغاز شد که :

در روزگاران قدیم ما یه باغ داشتیم پر از گردو و بادام و انگور و سیب و گلابی…
پاییز فصل برو بیای مردم بود و در حالیکه باد پاییزی برگهای زرد و قرمز رو تکون میداد، پشت بوم کاهگلی مادر بزرگ پر میشد از طبقهای آلو بخارا و سینی های لواشک که ما بهش ناخنک میزدیم و در حالیکه سعی می کردیم دیده نشیم، توی حیاط رو نگاه میکردیم که پر بود از سبدهای انگور کشمشی و دیگ و سه پایه و خمره و دایی‌ها و خاله‌ها و مادربزرگ که توی حیاط مشغول پخت شیره انگور بودند.
گونیهای گردو گوشه حیاط روی هم ریخته بودند و بوی پوست گردوی تازه با بوی انگور و آلو و پاییز در هم میشد. زندگی در جریان بود.مادربزرگ بهترین شیره سال رو میپخت، مادر مادر بزرگ هم همینطور، مادر مادر مادر بزرگ هم همینطور و تا جایی که خبر دارم از زمان اولین انگورهای بهشتی بهترین شیره ها رو میپختن.
راستی چندتا کندو هم داشتیم و مزه ی عسل هامون سر زبون ها بود. پاییز که تموم می شد لواشکها می اومدن توی گنجه های آشپزخونه و شیره ها می رفتن توی پستوی ته حیاط.

مادربزرگ با پاییز رفت، ما بزرگ شدیم، سالها گذشت، اما هنوز مزه‌ی شیره ناب و عسل اعلاء و آلوی ملس و گردوی چربمون زیر زبون‌ها بود.
دوست و آشنا از ما سراغ شیره و عسل مطمئن و گردوی خوب رو می‌گرفتن و ما هم تا جای که میشد بی‌نصیبشون نمیزاشتیم. تا اینکه اواسط سال 98 یهویی تصمیم گرفتیم کارمون رو توسعه بدیم و اینجوری شد که پیج اینستاگرام شبچره رو راه انداختیم و شروع کردیم .
یادم میاد شب‌هایی رو که بعد از شام دور هم زیر کرسی جمع می‌شدیم و گل می‌گفتیم و گل می‌شنیدیم و مادر بزرگ یه سینی پر از تنقلات روی کرسی میزاشت که اصطلاحاً بهش شبچره میگفتند. ما هم تصمیم گرفتیم اسم پیجمون رو به یاد مادربزرگ بزاریم شبچره.
حالا هم سعی میکنیم همون محصولات رو با همون کیفیت به دست دوستامون برسونیم، از شما هم میخوایم کمکمون کنید و هر جای کارمون می تونه بهتر باشه بهمون بگید.

“شبچره” یا “شب چره” اصطلاحاً به تنقلاتی گفته می­شود که هنگام شب نشینی صرف می­گردد و محصولاتی همچون مغز گردو، مغز بادام، پسته، انواع مویز، کشمش، عسل، شیره انگور، آلو خورشتی، و … را شامل می­گردد.

هدف ما از راه اندازی فروشگاه اینترنتی شبچره، رساندن محصولات کاملا ارگانیک در کوتاهترین زمان و با مناسبترین قیمت به دست مشتریان و در نهایت جلب رضایت آنهاست.

محصولات شبچره عمدتاً از شهرستانهای مختلف و با دقت زیاد تهیه میگردند و از آنجا که به سلامت مشتریان عزیزمان اهمیت میدهیم، قطعا از فروش اقلامی که دارای مواد افزودنی مضری نظیر تیزاب و روغن باشند پرهیز میکنیم.

کسانی که ما را می­شناسند و از ما خرید کرده اند با بسته بندی های زیبا و کاملا بهداشتی شبچره آشنا هستند.